Фарбування дахів: навіщо і як це робити?

By igor 6 років agoНемає коментарів

На перший погляд, фарбування дахів не є чимось необхідним. Раз зробили і забули. Але насправді догляд за дахом обов’язково принесе свої дивіденди. “Які?” – запитаєте Ви.

По-перше, пофарбований дах виглядає значно естетичніше. При продажі, наприклад, це придає будинку більшої цінності.

По-друге, фарбування захистить ваш дах він корозії, іржі, вбереже його він негативних погодних факторів.

Якщо Ви хочете фарбувати свою крівлю самостійно, раджу більш детально зупинитись на наступних моментах.

фарбування даху

Очищення

Перед тим, як Ви почнете фарбувати дах, необхідно його почистити. Мийка під високим тиском – це найшвидший спосіб очистки даху. Також можна використовувати шланг і мітлу. Якщо є лишайник – бажано обробити хімікатами.

Підготовка черепиці

Перевірте свій дах на поломані або потріскані плитки та замініть їх. Для того, щоб полагодити пошкоджену ділянку, нанесіть на покриття будівельний розчин. Перед тим, як почати будування даху, переконайтесь, що розчин висох.

Підготовка гофрованого даху

Для того, щоб очистити гофрований дах, помийте його обезжиреним засобом. Якщо крівля не фарбована або є непофарбовані листи, нанесіть шар грунтовки. Перед фарбуванням, переконайтесь, що все висохло.

Вибір фарби

Порахуйте площу вашого даху і купіть стільки фарби, щоб вистачило на два шари. Пам’ятайте, що темні кольори поглинають тепло, а світлі відбивають його.

фарбування дахів

Фарбування черепиці

Найкращий і найшвидший спосіб пофарбувати черепичний дах – використати розпилювач, але, в принципі, можна обійтись і пензликом. Використовуйте фарбу на водній основі, але якщо дах втратив більшу частину свого кольору, спочатку нанесіть покриття герметику.

Фарбування гофрованого даху

Купіть спеціальну фарбу для металевих дахів. Як і у випадку черепиці, найшвидший і найкращий спосіб фарбування даху – скористатись розпилювачем. Також можна купити роликові валики для гофрованого заліза. Тим не менше Вам знадобиться пензлик для фарбування кутів.

Поради щодо фарбування дахів:

  • Переконайтесь, що можете спуститись з даху не зачіпаючи вологої фарби;
  • Не використовуйте розпилювач у вітряний день;
  • Не фарбуйте, коли йде дощ, а в спекотний день починайте з самого ранку.

Безпека на даху

  • Не працюйте на даху одні;
  • Носіть міцні черевики, захисні окуляри і каску;
  • Переконайтесь, що драбина стоїть на твердій і рівній поверхні;
  • Надягніть захисний трос, прив’язаний до чогось.

Як Ви бачите, для того, щоб якісно пофарбувати дах, необхідно купити фарби, спеціальні миючі засоби, інструменти, мати достатньо вільного часу і не боятись висоти. Або можна довірити цю справу професіоналам, які за помірну платню виконають все на найкращому рівні. Вибір за Вами.

Category:
  Без категорії
this post was shared 0 times
 000

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований на сайті