Інформація

Фарбування дахів. На сьогоднішній день існує широкий вибір покрівельних матеріалів. Але протягом уже, мабуть кількох століть, одним із найпоширеніших залишається метал. Покрівля з металу – це довговічний, дуже надійний, міцний та естетичний покрівельний матеріал. Покрівельне покриття як правило виробляють з оцинкованої сталі, алюмінію, міді. Останні два види покриття зустрічаються доволі рідко через свою дорожнечу.

Оцинкована сталь (листами, хвилеподібним або прямокутним профілем) – сьогодні, мабуть, найпоширеніший матеріал для покрівлі. Масове розповсюдження він отримав в самому початку будівельного заміського буму. Набагато дешевша за імпортну металочерепицю з полімерним покриттям, але в той же час достатньо надійна та презентабельна покрівля з оцинкованої сталі масово покрила тисячі будинків в заміських новобудовах та селах.

Покрівлі з оцинкованого металу достатньо довговічні. Цинк чудово захистить метал  на 20-30 років і більше. Зараз якраз наступає час, коли дахи, які були накриті в 90-х роках, потребують ретельного огляду. Час та зовнішнє середовище повільно але впевнено роблять свою справу. Згодом на покрівлі починають виникати сірі матові плями, плями іржі та інші дефекти – це ознаки корозії. І перед власником будинку починає майоріти перспектива ремонту покрівлі – а саме фарбування даху.

Щоб максимально відтягнути цей неприємний момент, за оцинкованою покрівлею потрібно доглядати з самого початку, тобто з моменту влаштування покрівлі. Краще всього – відразу (через 1-2 роки) пофарбувати дах, що суттєво продовжить термін її служби.

Для цього існує широкий вибір лакофарбової продукції від ведучих світових виробників. Найкраще себе зарекомендували акрилові водорозчинні фарби. Такі фарби володіють не лише широкою гамою кольорів, але й чудовими захисними властивостями, що дозволяють їм тривалий час зберігати насичений колір і зберігати покрівлю від пошкоджень.  Хоча вони і не дешеві, але все ж процес фарбування даху в рази дешевший за його заміну. Крім того, фарбований дах значно привабливіший ніж просто цинковий, та ще й з плямами.

Для замовлення послуг, консультації та інших
питань звертайтесь за телефоном:

+38 (067) 728-15-79