Скільки коштує фарбування даху?

By igor 6 років agoНемає коментарів
311714

Скільки коштує фарбування даху?

Дахи будинків, а особливо металеві дахи, протистоять численним впливам зовнішніх факторів. Однак, якщо ви хочете, щоб ваш металевий дах зберігався у належному стані та прослужив Вам довгі роки, тоді необхідно проводити регулярний огляд і технічне обслуговування даху.

IMG_1719

Дах перед фарбуванням

Одним із найбільш важливих аспектів підтримки металевого даху у хорошому стані є фарбування даху. Фарба, якою покритий ваш металевий дах, зберігає його та захищає від вологи та іржі.

Щоб зрозуміти вартість фарбування даху, потрібно врахувати цілий ряд факторів, які будуть впливати на ваші витрати.

Розмір даху і його нахил.

В загальному вартість фарбування даху буде залежати від площі самого даху. Тобто чим більший дах, який потрібно пофарбувати, тим більша буде ціна. Ціна, яку беруть майстри за 1м2, залежить від професіоналізму, досвіду роботу, наявності навиків роботи на висоті. Так, майстри та бригади з невисоким рівнем кваліфікації, оцінюють роботу дешевше, ніж професійні фірми, які мають досвід. На додаток до розміру даху, на вартість також буде впливати кут нахилу даху. Гостріший дах помалювати складніше, а отже і ціна такої роботи буде вищою.

Миття даху

Перед фарбуванням даху важливо ретельно помити всю поверхню даху, злити великою кількістю води, щоб видалити весь бруд, пил, мох і т.д. Це дуже важливий етап, яким нехтують багато бригад.

Але якщо дах не помитий, то фарба та грунтовка, які будуть наноситися, не будуть триматися так як повинні на чистому даху.

Матеріали

На додачу до вартості самої роботи по фарбуванню даху, потрібно додавати вартість фарби для даху, а також грунтовки та герметиків, якими обробляється дах перед фарбуванням. Грунтовки та герметики дуже важливі, щоб переконатися, що ваш дах повністю захищений від сонячних променів, холоду, вологи і снігу.

Дах після фарбування

Дах після фарбування

Гарантія

Не всі бригади, що займаються фарбуванням дахів, дають гарантію на виконану роботу. Але гарантія на фарбування даху повинна бути.

Category:
  Без категорії
this post was shared 0 times
 100

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований на сайті